Rise of the Ronin oynanış fragmanı 

0

Nioh ve NINJA GAIDEN’ın arkasındaki tecrübeli stüdyo Team NINJA’dan savaş odaklı açık dünya aksiyon RYO’sunda savaştan zarar görmüş 19. yüzyıl Japonyasında destansı bir yolculuğa çıkın.

Japonya, 1863. Tokugawa Şogunluğu’nun hükümdarlığından üç yüzyıl sonra, Batı’nın Kara Gemileri ulusun sınırlarına iner ve ülkede kargaşa başlar. Savaşın, hastalığın ve siyasi huzursuzluk kaosunun ortasında, isimsiz bir  savaşçı, Japonya’nın kaderini ellerinde tutarak kendi yollarını oluşturur.  

BU DESTANSI YENİ SAMURAY AKSİYON MACERASINDA KADERİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN

https://www.playstation.com/tr-tr/games/rise-of-the-ronin

TARİHİ KEŞFEDİN

Tokugava Şogunluğu’nun baskıcı yönetiminin başlayışından 300 yıl sonra, Bakumatsu Dönemi Japonya’sında devri tanımlayan savaş ve siyasi huzursuzluklar arasında yolunu çizen isimsiz bir ronin rolünü üstleneceksiniz.

Japonya, 1863.

Tokugawa Şogunluğu’nun üç yüzyıl süren baskıcı yönetiminin ardından, Batı’nın Kara Gemileri ülke sınırlarına dayanır ve ülke kargaşa içine düşer. Savaş, hastalık ve siyasi huzursuzluk kaosunun ortasında, isimsiz bir savaşçı Japonya’nın kaderini ellerinde tutarak kendi yolunu çizer.

Doğu ve Batı çarpışırken, kilit figürlerle ittifak kurun veya onları ortadan kaldırın ve geniş kapsamlı sonuçları olan çoktan seçmeli bir sistemle ülkenin geleceğini şekillendirin.

Çeşitli yakın dövüş ve menzilli silahlarla düşmanlarınızla yüzleşin, savaşta galip gelmek için benzersiz özel hareketleri komuta edin.

Dinamik bir hikayeyi şekillendirin

Efendisiz bir savaşçı – bir Ronin olarak kaderiniz size ait. Yaptığınız seçimlere ve yol boyunca ittifak kurduğunuz karakterlere bağlı olarak hikayenin farklı şekillerde geliştiğini görün. Önemli figürlere suikast düzenlemek veya onları korumak gibi kritik görev kararlarıyla yüzleşin ve zengin bir çoklu seçim sistemiyle tarihin akışını şekillendirin.

Derin ve erişilebilir savaşlara katılın

Nioh ve Ninja Gaiden’in deneyimli geliştiricilerinden – Rise of the Ronin, her oyun tarzına uygun karmaşıklık katmanlarıyla son derece ilgi çekici ancak erişilebilir bir savaş sunuyor. Düşmanlarınızla çeşitli yakın mesafe silahlarıyla yüzleşin veya otantik dönem ateşli silahlarıyla uzaktan çatışmaya girin.

Tarihten ilham alan bir dünyayı keşfedin

“Bakumatsu” dönemi, yeni bir çağ başlarken ve Doğu ile Batı çarpışırken Şogunluğun sonunu müjdeliyor. Tarihin akışını şekillendirecek kilit figürlerle ve karanlıkta yol gösterici bir ışık arayan sıradan vatandaşlarla tanışacağınız açık bir dünyada bu kültürel devrimi deneyimleyin.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir