Jacoby Shaddix, Motley Crue’nun 2008 turnesinde Papa Roach’un sahne kullanımını sınırlamaya çalıştığını hatırladı.

0

Jacoby Shaddix, Motley Crue’nun 2008 turnesinde Papa Roach’un sahne kullanımını sınırlamaya çalıştığını hatırladı.

Q101’de canlı yayınlanan bir soru-cevap sırasında Shaddix ve gitarist Jerry Horton’a en sevdikleri turnenin hangisi olduğu soruldu. Horton, Papa Roach’un 2000 yılında Korn’la çıktığı turnenin özel olduğunu, çünkü Korn’un Warped Tour’u yeni tamamlamış olan çiçeği burnunda gruba çok iyi davrandığını söyledi.

“Bizi kanatları altına aldılar” diyor Horton. “Bize harika davrandılar ve bizim gruplara nasıl davrandığımıza dair çıtayı belirlediler.”

Shaddix, Horton’un Korn’la ilgili ifadesine katıldığını, Papa Roach’un çalarken sesine müdahale etmeye çalışmadıklarını ya da sahnede kullanabilecekleri alanı kısıtlamadıklarını ekledi – Motley Crue’nun yıllar sonra 2008 Crue Fest turnesinde onlara yaptığı bir şey.

Şarkıcıya göre Crue’nun sahnesinin yan tarafında kanatlar vardı ve sahne amiri Shaddix’e Papa Roach’un bunları kullanamayacağını söyledi. Shaddix yine de onları kullandı ve bu konuda yönetimden çok sayıda telefon aldığını belirtti.

“Ohio’da bir yerdeydi ve sahneden indiğimi hatırlıyorum, ter içinde kalmıştım ve otobüse doğru yürüyordum. Vince [Neil] ve Nikki’yi [Sixx] turnede asla birlikte göremezsiniz ve bu iki adam yan yana yürüyordu,” diye hatırlıyor Shaddix.

Papa Roach’un solisti bu noktaya kadar Crue’nun büyük bir kısmıyla arkadaş olduğunu ama Neil’i hâlâ çok iyi tanımadığını söyledi. Neil ve Sixx’in Shaddix’e o gün Ohio’daki gösterinin nasıl geçtiğini sordukları ve ardından Crue solistinin sahne kanatları hakkında bir yorum yaptığı anlaşılıyor.

“Vince bana baktı ve şöyle dedi: ‘Biliyor musun, bir dahaki sefere şuradaki kanada çıktığında bu turneden çekip gidebilirsin. Bir an bile duraksamadım, ona baktım ve ‘Demek bu turdan kurtulmanın bir yolu varmış!’ dedim.” Shaddix bunu belirtti.

“Motley Crue’daki adamları severim ama birine nasıl kurallara göre yaşamasını söyleyebilirsin ki? Sen lanet olası Motley Crue’sun. Hadi oradan!”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir