Game of Thrones’un devam projesi Jon Snow dizisi iptal edildi

0

HBO’nun ‘Game Of Thrones’ Jon Snow Spin-Off’u Rafa Kaldırıldı

Kit Harington “Hepimiz anlatacak doğru hikayeyi bulamadık” dedi.

  • HBO, Bloodmoon ve Flea Bottom dizileri de dahil olmak üzere birçok Game of Thrones spin-off dizisini prodüksiyona başlamadan iptal etti.
  • İptallere rağmen, HBO hala Westeros’ta House of the Dragon ve A Knight of the Seven Kingdoms gibi yeni hikayeler geliştiriyor.
  • Ve şimdi onun nöbeti daha başlamadan sona erdi. Şaşırtıcı bir şekilde, Game of Thrones ‘un en büyük spin-off dizilerinden biri olan ve hayranların en sevdiği karakter Jon Snow’u merkezine alan dizi iptal edildi.
  • En azından dizinin yıldızı ve Game of Thrones mezunu Kit Harington, 19 Nisan’da sinemalarda ve dijital platformlarda gösterime girecek olan yeni filmi Blood for Dust için Screen Rant ‘a verdiği röportajda böyle söyledi.
  • Oyuncu, dizinin ilerlememesinin oldukça basit bir nedeni olduğunu açıkladı: Geliştirme sürecinde cehenneme döndü ve ona göre proje yakın zamanda gün ışığına çıkmayacak.
  • Röportaj sırasında Harington, Game of Thrones ‘un 2019’da sona ermesinden bu yana Jon Snow spin-off ‘u hakkında konuşmaktan kaçındığını çünkü hayranların nasıl bir dizi izleyeceklerine dair beklentilerini körüklemek ve herkesi asla gerçekleşmeyecek bir şey için fazla heyecanlandırmak istemediğini açıkladı. Ne yazık ki Harington’ın içgüdüleri bu konuda haklıydı. Kendisi şöyle açıkladı:
  • “Geliştirme sürecinde her açıdan bakarsınız ve buna değip değmeyeceğini görürsünüz. Ve şu anda değmez. Şu anda masadan kalktı çünkü hepimiz yeterince heyecan duyduğumuz doğru hikayeyi bulamadık. Bu yüzden, şimdilik bununla ilgili gerekli düzenlemeleri bırakma kararı aldık. Gelecekte ona geri döneceğimiz bir zaman olabilir, ama şu anda hayır. Rafa kaldırdık.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir