The Watchers, filmi için fragman videosunu yayınladı

0

The Watchers, Ishana Night Shyamalan tarafından yazılan ve yönetilen, A. M. Shine’ın aynı adlı romanından uyarlanan, yakında gösterime girecek bir Amerikan doğaüstü korku filmi. Filmin başrollerinde Dakota Fanning, Georgina Campbell, Oliver Finnegan ve Olwen Fouéré yer alıyor.

Yapımcı M. Night Shyamalan, A.M. Shine’ın romanından uyarlanan ve Ishana Night Shyamalan tarafından beyazperde için yazılıp yönetilen “The Watchers” ile geliyor. Film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina’nın İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor. Mina bir sığınak bulduğunda, bilmeden her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılır.


Siz onları göremezsiniz ama onlar her şeyi görür.


“The Watchers “ın başrollerinde Dakota Fanning (“Once Upon a Time in Hollywood,” “Ocean’s Eight”), Georgina Campbell (“Barbarian,” “Suspicion”), Oliver Finnegan (“Creeped Out,” “Outlander”) ve Olwen Fouere (“The Northman,” “The Tourist”) yer alıyor. Filmin yapımcılığını M. Night Shyamalan, Ashwin Rajan ve Nimitt Mankad üstleniyor. Baş yapımcılar ise Jo Homewood ve Stephen Dembitzer.
Kamera arkasında yazar/yönetmen Shyamalan’a görüntü yönetmeni Eli Arenson (“Lamb,” “Hospitality”), yapım tasarımcısı Ferdia Murphy (“Lola,” “Finding You”), editör Job ter Burg (“Benedetta,” “Elle”) ve kostüm tasarımı Frank Gallacher (“Sebastian,” “Aftersun”) eşlik ediyor. Müzikler Abel Korzeniowski’ye (“Till,” “The Nun”) ait.


New Line Cinema, 12 Haziran 2024’ten itibaren uluslararası sinemalarda ve 14 Haziran 2024’te Kuzey Amerika’da gösterime girecek olan “The Watchers “ı sunar; filmin dünya çapında dağıtımı Warner Bros. Pictures tarafından yapılacaktır. #TheWatchers 7 Haziran’da sadece sinemalarda.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir