ROMY’DEN YENİ TEKLİ “DID I (PEACHES REMIX)”

0

Kanadalı elektronik müzik öncüsü Peaches, Romy‘nin Türkiye’de ve dünyada beğeni toplayan 2023’te yayınladığı ilk albümü “Mid Air”den “Did I” parçasını remiksledi.

Birbirlerinin müziğine uzun süredir karşılıklı olarak değer veren ikili ilk kez işbirliği yapıyor. Bu arada, Peaches, Romy’nin New York Knockdown Center’daki kapalı gişe gösterisinin bir parçası olarak parçayı seslendirmek için geçen hafta (29 Mart) sahnede Romy‘ye eşlik etti.

Remix hakkında Romy şunları söylüyor:

Peaches tam bir ikon ve yıllar boyunca bana birçok yönden ilham verdi. Gittiğim ilk konserlerden biri onunkiydi ve onun sahnedeki enerjisini, şarkı sözlerini, prodüksiyonunu ve sınırları sürekli olarak daha iyiye doğru zorlamasını hiç unutmadım. Bu projeyle queer dans müziğini kutlamak istedim ve tabii ki, Peaches kadar bunu somutlaştıran bir sanatçı düşünemezdim, sadece ‘Did I’ remiksini yapmakla kalmayıp bir dize de eklemiş olmasından onur duyuyorum!

Peaches şunu ekliyor: “Birbirimize her zaman büyük bir hayranlığımız vardı ve bu, işbirliği yapmak için mükemmel bir andı.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir