PEGGY GOU, BİLDİRİYOR İLK ALBÜM YOLDA

0

DANS MÜZİĞİNİN ZİRVESİNDEN PEGGY GOU BİLDİRİYOR İLK ALBÜM YOLDA

7 HAZİRAN’DA XL RECORDING ETİKETİYLE ‘I HEAR YOU’

Olafur Eliasson’ın Oynadığı ve Yönettiği Video Klibiyle Gelen Yeni Tekli “1+1= 11”

Bu hafta, sanatçı, yapımcı, DJ ve dans müziği kültürünün öncüsü Peggy Gou uzun süredir beklenen ilk albümünün detaylarını duyurdu. Son yıllar merakla beklenen albümlerinden biri olan I Hear You, 7 Haziran 2024’te Türkiye’de GRGDN Müzik Temsilciliğindeki XL Recordings etiketiyle yayınlanacak. On şarkıdan oluşan albüm, Kore doğumlu sanatçının bunca yıllık birikiminini ortaya koyuyor. Hem bir yeraltı ikonu hem de küresel bir sansasyon olarak benzersiz bir şekilde saygı duyulan Gou, bu albümde yine dünyada en çok aranan elektronik müzik sanatçılarından ve DJ’lerden biri olma yönündeki sarsılmaz vizyonuna sadık kalıyor.

2023’ün liste şampiyonu global hit “(It Goes Like) Nanana” ve Lenny Kravitz’le iş birliği “I Believe in Love Again” ile uzun çalarda Gou‘nun sanatını 90’ların house müziğinin değişkenliğini yeteneği ve sevilen sesiyle bir sonraki seviyeye taşıdığını gösteriyor.


I Hear You hakkında Peggy şunları söylüyor:

I Hear You benim ilk albümümden çok daha fazlası. Bu, zamansız bir şey üretme yolculuğumda uzun saatler süren dedike olmanın ve kendimizi ve birbirimizi dinlemenin gücünün bir kanıtıdır.

Yeni albümü şerefine Peggy Gou bugün, “beraberliği” simgeleyen ve dünya çapında dans pistlerini doldurmayı amaçlayan, festivallerin şarkısı olacak yeni teklisi “1+1=11” i yayınladı. İzlanda-Danimarkalı sanatçı ve Gou’unun uzun süredir yakın arkadaşı olan Olafur Eliasson tarafından da parçaya özel bir video klip hazırlandı. Video Eliasson ve Gou’nun bugüne kadarki üç iş birliğinden sadece biri.

Peggy Gou – I Hear You  (7 Haziran 2024)

XL Recordings // GRGDN Müzik (TR) https://open.spotify.com/prerelease/3tgSdbRrSiaOlHBSEDaNo4

1. Your Art

2. Back To One  

3. I Believe In Love Again (with Lenny Kravitz)  

4. All That (feat. Villano Antillano)

5. (It Goes Like) Nanana    

6. Lobster Telephone

7. Seoulsi Peggygou (서울시페기구)

8. I Go  

9. Purple Horizon

10. 1+1=11

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir