Magic Break 2024 20-23 Nisan’da Antalya’da

0

Akdeniz’in en büyük bahar festivali” olarak bu yıl 19. yaşını kutlayan Magic Break, 20-23 Nisan 2024 tarihlerinde dünyanın dört bir yanından binlerce elektronik müzikseveri bir kez daha Antalya’da ağırlamaya hazırlanıyor. 

6ejou (live), Aaron Hibell, Adam Sellouk, Alex Wann, Alignment, Alt8, Anxhela, Avangart Tabldot, Cassian, Charlie Sparks, Echonomist b2b Jenia Tarsol, Fideles, Francis Mercier, Jimi Jules, Joezi, Lauren Mia, Marco Generani, Nandu, Olympe, Øostil, Parkerstrange (live), Roger Sanchez, Sezer Uysal ve daha birçok ismin performans göstereceği 5 farklı sahnede 50’ye yakın sanatçının ağırlanacağı bu çok özel yılda, Label Project de kendi sahnesiyle festival alanında müziğin ritmini belirleyecek. 

Label Project sahnesi de dahil olmak üzere, konaklama hariç tüm festival imkanlarına 12.00-10.00 arası 22 saat sınırsız erişim sağlayan günlük “Daily Pass”ler ve günlük festival deneyimini VIP misafir olarak üst seviyeye taşıyan “Daily Premium Pass”ler biletino.com’da.

Konaklamalı şekilde 3 gece 4 gün geçerli kombine biletler 3 farklı otel konaklama seçeneğiyle belirtilen oda tiplerinde müzikseverlerle buluşuyor.

Yarattıkları dünyalarla kendini çoktan ispatlamış bu iki markanın aynı alandaki ilk iş birliğiyle kapıları açılacak yeni evreni keşfetme şansını kaçırmayın!

Günlük line-up ları linkten inceleyebilirsiniz:

Daily Line-UP

KOMBİNE bilete dahil olan hizmetler:

* 2 kişilik Festival Bileti

* Seçtiğiniz otelde 2 kişilik belirtilen oda tiplerinde konaklama

* 3 öğün yemek & soft içecekler

* Bira

* Workshop & Aktiviteler

Daily Regular Pass dahil olan hizmetler:

* Tek kişi için belirtilen tarihte 12:00-10:00 arasında 22 saat festival katılım hakkı

* 3 öğün yemek & soft içecekler

* Bira

* Workshop & Aktiviteler

Daily Premium Pass dahil olan hizmetler:

* Tek kişi için belirtilen tarihte 12:00-10:00 arasında 22 saat festival katılım hakkı

* 3 öğün yemek & soft içecekler

* Bira

* Workshop & Aktiviteler

* Backstage Girişi

* Backstagede sınırsız alkol hizmeti

Daily Pass biletlerinde giriş gününe bağlı olarak depozito alınmaktadır. Etkinlikten belirtilen saat aralığında çıkış yaptığınızda iade edilmektedir.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir