Electronica Festival Istanbul 2024 için geri sayım başladı!

0

Electronica Festival 20 Yaşında

Rave sevdalılarının 20 yıldır her sene heyecanla beklediği Electronica Festival, Istanbul için dönüyor! #Yuzdeyuzmuzik Presents: Electronica Festival Istanbul 2024, katılımcılarını elektronik müzik, dans ve deniz üçlüsü için 29-30 Haziran’da KafesxMilo’ya bekliyor. Future Generation’ın organizasyonuyla 20. yaşını kutlayacak olan Electronica Festival, takvimlerde yerini sürpriz line-up ile açık havada 2 günlük “rave” için hazırladı.

Electronica Festival celebrates 20 years!

Ravers’ most expected festival #Yuzdeyuzmuzik Presents: Electronica Festival is coming back for Istanbul celebrating 20 years anniversary on June 29th&30th at KafesxMilo organized by Future Generation as always. Mark your calendars fort his 2-day rave celebration with upcoming suprise line-up and get your tickets while you can!

#YuzdeYuzMuzik Presents: Electronica Festival Istanbul 2024 biletleri şimdi satışta! 29-30 Haziran’da KafesxMilo’da gerçekleşecek 20. yıl etkinliğinin biletlerini FG Tickets, Biletino, Biletix ve Bugece’de bulabilirsiniz 🎟️

Let’s celebrate 20th anniversary of #EFI204 at KafesxMilo on 29-30 of June! Tickets are now available at FGTickets, Biletino, Biletix and BuGece.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir