Justin Timberlake tutuklandı ve alkollü araç kullanmakla suçlanıyor.

0

Pop yıldızı Justin Timberlake, New York’un Hamptons bölgesindeki bir köyde dur işaretini geçtiği ve deniz kenarındaki lüks yazlık bölgede şeridinden çıktığı iddiasıyla alkollü araç kullanmakla suçlanıyor.

Bir mahkeme belgesine göre, erkek grubu şarkıcısından solo yıldıza dönüşen aktör, Salı günü yerel saatle 12:30 sularında Sag Harbor’da 2025 model bir BMW kullanırken bir polis memuru onu durdurdu ve alkollü olduğunu tespit etti.

Mahkeme belgelerinde “Gözleri kan çanağı ve cam gibiydi, nefesinden güçlü bir alkollü içecek kokusu yayılıyordu, dikkatini dağıtamıyordu, konuşması yavaşlamıştı, ayakta dengesizdi ve tüm standartlaştırılmış saha ayıklık testlerinde kötü performans gösterdi” ifadeleri yer aldı.

Belgelere göre, 43 yaşındaki Bay Timberlake polis memuruna bir martini içtiğini ve bazı arkadaşlarını eve kadar takip ettiğini söyledi. Kolluk kuvvetleri yetkililerine göre şarkıcı Justin Timberlake New York eyaletinde tutuklandı. (Kaynak: Sag Harbor Polis Departmanı)

Mahkeme belgelerine göre, tutuklanıp East Hampton yakınlarındaki bir polis karakoluna götürüldükten sonra nefes testini reddetti.

10 kez Grammy kazanan sanatçı, Salı sabahı Sag Harbor’da mahkemeye çıkarıldıktan sonra kefaletsiz olarak serbest bırakıldı.

Suffolk County bölge savcılığı, Timberlake’in alkollü araç kullanmakla suçlandığını ve bir sonraki duruşma tarihinin 26 Temmuz olarak belirlendiğini söyledi.

Bay Timberlake’in avukatı ve temsilcileri Associated Press’in yorum taleplerine hemen yanıt vermedi.

Timberlake’in Cuma ve Cumartesi günleri Chicago’da iki gösterisi var. Ardından 25 ve 26 Haziran tarihlerinde New York Madison Square Garden’da sahne alması planlanıyor.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir