Blondshell ve Bully yeni teklisi “Docket” yayında

0

PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 13 Ağustos’ta Zorlu PSM %100 Studio’da dinlemeyi heyecanla beklediğimiz Blondshell (Sabrina Teitelbaum) neşeli ve dinler dinlemez yakalayan yeni teklisi “Docket (feat. Bully)” i Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciğindeki Partisan Records etiketiyle yayınladı.

“Docket (feat. Bully) ” Nisan 2023’te kendi ismini taşıyan albümden sonra yayınladığı ilk parka ve kendisinden duymaya alışık olduğumuz içe dönük şarkı sözleri ve ele geçiren melodilerin kendine özgü karışımından ödün vermediğini gösteriyor.

Parçada Blondshell Bully ile iş birliği yapıyor ve şunları ekliyor:

“Benim için kendinden ayrı düşmekle ilgili bir şarkı.Her zaman farklı ortamlarda içinde olduğun bir belirsizlikle ilgili. Bu bir bakıma mesafe ve değişimle başa çıkma isteğiyle ilgili ama aynı zamanda biraz umursamaz olmakla da ilgili.

“Bu şarkıda başka birisiyle çalışmayı düşünüyordum ve Bully’nin sesini duyuyordum. Onun büyük bir hayranıyım ve geçen yaz turneye çıktığımda albümünü dinlemeden duramadım. Dürüst olmak gerekirse stüdyoda otururken onun sesini duyduğumda biraz şok oldum ve ona hayran kaldım. Şarkıyı benimle yapmaya evet dediği için gerçekten mutluyum.”

Bully (Alicia Bognanno) ekliyor:

Sabrina’nın büyük bir hayranıyım, onun inanılmaz olduğunu düşünüyorum ve benden şarkısının bir parçası olmamı istediğinde çok heyecanlandım. Bağımsız dünyamızda bu kadar çok müzisyenin birbirini desteklediğini ve birbirine hayran olduğunu görmek beni gerçekten çok mutlu ediyor. Bu yüzden Sabrina’ya teşekkür ederim ve benim de büyük bir hayranı olduğum köpeğine özellikle teşekkür ederim.”

Blondshell aynı zamanda bu yılın sonlarına doğru A24 etiketiyle yayınlanacak olan Everyone’s Getting Involved: A Tribute to Talking Heads’ Stop Making Sense’de de yer alacak. Derlemede ayrıca girl in red, The Linda Lindas, Lorde, Miley Cyrus, Paramore ve The National gibi isimler de yer alıyor.  Albüm, Jonathan Demme‘nin aynı adlı ikonik konser filminin kısa süre önce yeniden gösterime girmesini ve ona eşlik eden film müziği albümünün 40. Yıl dönümünü kutlamak için yayınlanıyor.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir