Placebo yeni belgeseli This Search For Meaning’in detaylarını açıkladı.

0

Placebo ikinci uzun metrajlı belgeseli This Search For Meaning’in detaylarını açıkladı.

Yeni Placebo belgeseli ‘This Search For Meaning’ Eylül ayında sinemalarda gösterilecek.

This Search for Meaning adını taşıyan belgeselde “Pure Morning” ikilisi Brian Molko ve Stefan Olsdal ile yapılan röportajların yanı sıra Garbage’dan Shirley Manson, IDLES’tan Joe Talbot ve daha fazlasının yer aldığı yeni belgesel ‘The Search For Meaning’in fragmanında Placebo’nun kendi şeytanlarıyla yüzleşmesini izleyin.

Proje, grubun şarkı sözlerinin etrafındaki fikirleri keşfetmeyi ve müzisyen olarak geçirdikleri evrimin haritasını çıkarmayı amaçlıyor.

Yönetmen Oscar Sansom  yaptığı açıklamada, ‘This Search for Meaning’  Brian ve Stefan’ın 1994 yılında Placebo’yu ilk kurduklarında başlattıkları sohbeti devam ettiriyor,” “Umudum, bu filmin sadece bu inanılmaz gruba ve son otuz yıldır ürettikleri sınırları aşan işlere küçük bir pencere açmakla kalmayıp, aynı zamanda izleyicilerin de bu sohbetin bir parçası olmaları için bir davet niteliği taşıması.” diye devam ediyor film yapımcısı.

“Sansom şöyle diyor: “Brian ve Stefan’ın filmi yaparken benim zaman zaman alışılmadık yaklaşımımı benimseme konusundaki güven ve cesaretleri, gerçekten cesur ve çarpıcı bulduğum bir samimiyet ve dürüstlüğe izin verdi. “Onların bu açıklığı, projeye seslerini katan diğer bireyler tarafından da yansıtıldı.”

İngiliz alternatif rock grubu Placebo, Blind Festival kapsamında, 4 Ağustos 2024’de KüçükÇiftlik Park’ta dinleyicilerle buluşacak.

Fragmana göz atabilirsiniz.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir