Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki

0

Dune Çöl Gezegeni Bölüm İki ile Paul Atreides’in macerası devam ediyor. Unutulmaz bir deneyim için hazır olun!

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki Filminin Konusu
Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki filminin detayları


Dune Çöl Gezegeni Bölüm İki – Dune 2 filminde, Paul Atreides (Timothée Chalamet) Arrakis gezegeni için mücadeleye devam ediyor ve Fremen halkının liderliğini üstleniyor. Paul, Harkonnen ailesinin saldırısından kurtulduktan sonra, Fremenlerle birlikte yaşamaya başlar. Fremenlerin yardımıyla, Arrakis’in kontrolüne yeniden sahip olmak ve evrenin kaderini değiştirmek için mücadele eder.

Paul, Arrakis gezegeninin Fremen halkı tarafından Mesih olarak kabul edilir. Fremen’ler, Paul’ün liderliğinde Arrakis gezegenini özgürleştireceklerine ve galakside eşitlik ve adaleti sağlayacaklarına inanırlar. 2021 yapımı Dune Çöl Gezegeni filminin doğrudan devamı niteliğinde olan Dune Çöl Gezegeni Bölüm İki, Frank Herbert’in 1965 yılında yazdığı aynı adlı romanın iki bölümlük uyarlamasının ikincisidir ve kabaca kitabın ikinci yarısını kapsamaktadır. Bu, Villeneuve tarafından yönetilen, senaryosunu Villeneuve, Jon Spaihts ve Eric Roth’un yazdığı, bir Amerikan epik bilim kurgu filmi.

Oyuncular

Filmin oyuncu kadrosunda: Timothée Chalamet – Paul Atreides, Zendaya Coleman – Chani, Rebecca Ferguson – Leydi Jessica Atreides, Javier Bardem – Stilgar, Stellan Skarsgård – Baron Vladimir Harkonnen, Jason Momoa – Duncan Idaho, Florence Pugh – Prenses Irulan Corrino, Austin Butler – Feyd-Rautha Harkonnen, Josh Brolin ise Gurney Halleck rolünde bulunuyor.

Vizyon Tarihi 01 Mart 2024 Cuma
Film Türü Aksiyon, Dram, Macera, Bilim Kurgu, IMAX
Süre 166 dakika / “Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki” Şimdi Sinemalarda!

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir