The Beatles üyelerinin hayatı film oluyor.

0

Dünyaca ünlü İngiliz grup The Beatles’ın üyelerinin hayatlarını konu alacak dört film çekileceği açıklandı. Filmin yönetmen koltuğunda Sam Mendes oturacak.

Paul McCartney, John Lennon, George Harrison ve Ringo Starr’ı konu alan dört bölümlük Beatles biyografisi açıklandı “American Beauty”, “1917” ve “Skyfall” gibi filmlerin Oscar ödüllü yönetmeni Sam Mendes yönetecek

Beatles’ın sinematik evreni 2027’de sinema salonlarına geliyor.

Beatles üyelerinin Paul McCartney , John Lennon , George Harrison ve Ringo Starr’ın her birini konu alan dört bölümlük kapsamlı bir biyografik film serisi geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Oscar ödüllü film yapımcısı Sam Mendes ve yapım şirketi, grubun yükselişi ve çöküşüyle ilgili her üyenin bakış açısına göre ayrı filmler yapmayı planlıyor. Basın açıklamasına göre filmler “tarihin en büyük grubunun şaşırtıcı hikayesini anlatmak” için kesişecek.

Bu, McCartney, Starr ve Lennon ile Harrison ailelerinin, senaryolu filmlerin müzik hakları da dahil olmak üzere, her grup üyesinin hayatını anlatma haklarını bir film yapımcısına verdikleri ilk sefer olacak.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir