KALEO BİR KEZ DAHA İSTANBUL DA

İZLANDALI ROCK GRUBU ‘KALEO’ BİR KEZ DAHA İSTANBUL’DA!

2016 tarihli satış rekorları kıran ve müzik dünyasında çığır açan ilk albümleri A/B’nin yayınlanışından bu yana ülkemizde de hatırı sayılı bir hayran kitlesine sahip olan İzlandalı rock grubu KALEO, yoğun istek üzerine 2 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’da!

İsimlerini Hawai dilinde ‘ses’ anlamına gelen KALEO’dan alan grup, EPİFONİ organizasyonuyla, %100 Müzik katkılarıyla 24 Temmuz 2024 tarihinde Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak.

Solistliğini; güçlü vokaliyle dikkat çeken karizmatik JJ Julius’un üstlediği KALEO, son albümleri Surface Sounds ile başarılarını perçinledi. Grammy adayı olan ‘No Good’, ”All the Pretty Girls’  Grey’s Anatomy, Riverdale gibi onlarca popüler dizide kullanılan  ‘Way Down We Go’ gibi şarkıların parlaması ile kısa sürede küresel olarak 1 milyarın üzerinde dinlenmeye ulaşan, Londra’dan Moskova’ya uzanan biletleri tükenen konserler veren KALEO, dünya çapında bir fenomen olduğunu kanıtladı.

Klasik rock ve blues rock esintileriyle süsledikleri müzikleri, heyecan verici canlı performanslarıyla tanınan KALEO, Coachella, Lollapalooza ve Bonnaroo gibi önemli festivallerde sahne aldı, Rolling Stones stadyum konserlerinin açılış grubu olarak özel olarak seçildi.

KALEO öncesinde Sena Şener ve J. Bernardt sahne alacaktır.

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Tarih

Tem 24 2024

Zaman

6:00 pm - 11:55 pm

Yer

KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul
Web sitesi
https://kucukciftlikpark.com/
Kategori

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir