Bruce Dickinson 19 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta

100 Metal İftiharla Sunar: Çağımızın en ikonik isimlerinden Bruce Dickinson ilk solo Türkiye konseri için 19 Temmuz 2024’te KüçükÇiftlik Park’a geliyor!

%100 METAL İFTİHARLA SUNAR:

DÜNYANIN EN BÜYÜK ROCK YILDIZLARINDAN BRUCE DICKINSON, YENİ SOLO ALBÜMÜNÜN TURNESİ İÇİN 19 TEMMUZ’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’A GELİYOR!

Vizyoner, girişimci, radyo yapımcısı, yazar, pilot, işadamı, eskrimci ve dünyanın en büyük rock yıldızlarından biri: Çağımızın en ikonik isimlerinden, heavy metalin efsanevi sesi, Iron Maiden grubunun solisti Bruce Dickinson, 2024’te çıkaracağı yepyeni solo albümü The Mandrake Project’in Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor! Bruce Dickinson’ın, şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta 19 Temmuz’da vereceği ilk Türkiye konserinde İstanbul’da yer yerinden oynayacak. Yüzdeyüz Metal katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Passo’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Şehrin eğlence mirası KüçükÇiftlik Park, ülke tarihine altın harflerle yazılacak bir konsere daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2024’te çıkaracağı yeni solo albümü The Mandrake Project’in müjdesiyle müzik dünyasını adeta ateşe veren Bruce Dickinson, albümün Avrupa turnesinin finalini 19 Temmuz 2024 Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ta yapacak. İlk Türkiye konserinde alanı dolduracak binlerce hayranına eşsiz bir metal deneyimi vadeden Bruce Dickinson, yeni albümün ilk single çalışması Afterglow of Ragnarok’u 1 Aralık’ta dinleyicileriyle paylaşacak. Yalnızca albümün müziğini değil aynı zamanda temelini oluşturan ilgi çekici anlatıyı da tanıtan dramatik ve destansı single, sekiz sayfalık bir çizgi romanla birlikte koleksiyonluk bir vinil olarak piyasaya sürülecek. Single aynı zamanda, ilk kez 2015 yılında Iron Maiden’ın The Book Of Souls albümünde yer alan If Eternity Should Fail şarkısının Dickinson tarafından kaydedilen orijinal solo demo versiyonunu da içeriyor.

“Bu parçayla projenin tonunu belirlemek önemliydi. Adına yakışır şekilde, ağır bir şarkı ve onu yönlendiren harika bir riff var… Ama aynı zamanda nakaratta, albümün geri kalanının getirdiği ışığı ve gölgeyi gösteren gerçek bir melodi de var,” diyen Bruce Dickinson “Ve videoyu görene kadar bekleyin!” diye ekleyerek hayranlarının heyecanını ikiye katlıyor.

The Mandrake Project turnesinde Bruce Dickinson’a gitarda Roy Z, davulda Dave Moreno, basgitarda Tanya O’Callaghan ve klavyede Mistheria’dan oluşan olağanüstü grubu eşlik edecek. Dickinson ve grubu, bir heavy metal şölenine dönüşecek İstanbul konserinde yeni ve eski şarkıların bir arada yer aldığı muhteşem bir set-list çalacak.

Yüzdeyüz Metal katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri BİLETİX – PASSO – HAMMER MÜZİK -KüçükÇiftlik Park gişesinde!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Tarih

Tem 19 2024

Zaman

9:00 pm - 11:55 pm

Yer

KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul
Web sitesi
https://kucukciftlikpark.com/
Kategori

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir